دسته بندي

                                                   

آموزش بافتنی

                   

/

                                       

شرط ارسال پیامک کد شناسه/ اعمال اصلاحات خانوار

 

139301171942105992475794

فرم ثبت نام رابا دقت و حوصله پرکنید؛
شرط ارسال پیامک کد شناسه/ اعمال اصلاحات خانوار پس از مهلت ۱۰ روزه
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها به متقاضیان دریافت یارانه نقدی توصیه کرد که فرم‌ها را با دقت و حوصله پر کنند تا اشتباهی رخ ندهد، زیرا در حال حاضر امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد.

نرگس نجفی در گفتگو با مهر در مورد افرادی که پیامک کدشناسه ثبت نام یارانه نقدی را دریافت نکرده اند، گفت: چنانچه ثبت نام کنندگان تمامی مراحل نام نویسی را به درستی طی کرده و در نهایت با تائید دکمه نهایی این پیغام را دریافت می کنند که ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است، می توانند مطمئن شوند که ثبت نام آنها به درستی صورت گرفته و نهایی شده است.

مدیرکل بانک اطلاعات سازمان هدفمندی یارانه ها با اعلام اینکه برای این عده از ثبت نام کنندگان قطعا پیامک شناسه ارسال خواهد شد، تصریح کرد: اما این امر مشروط به این است که تلفن همراهی که در سامانه وارد کرده اند، شماره صحیحی باشد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر هیچگونه امکان ویرایشی برای افرادی که اطلاعات صحیح به سامانه ثبت نام رفاهی وارد کرده اند، وجود ندارد، بر این اساس به افراد توصیه می کنم که با دقت و حوصله فرم ها را پر کنند تا اشتباهی رخ ندهد.

نجفی در مورد افرادی که می خواهند به صورت جداگانه از خانوار قبلی خود یارانه نقدی دریافت کنند، عنوان کرد: اگر افرادی که به تازگی ازدواج کرده اند، همچنان متقاضی دریافت یارانه نقدی هستند، فعلا در همان زیر مجموعه خانوار قبلی ثبت نام کنند تا بتوانند یارانه خود را دریافت نمایند.

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها تصریح کرد: در مراحل بعدی پس از پایان این مهلت ۱۰ روزه، زمینه ای فراهم خواهد شد که تغییرات بعد خانوار در نتیجه ۴ واقعه حیاتی ( ازدواج، فوت، تولد و طلاق) اعمال شود تا افراد بتوانند براساس آن یارانه بگیرند.

منبع: خبر گذاری مهر

 

مطالب مرتبط :
» راهنمای خرید از «حراجی»ها
» اعلام زمان واریز یارانه نقدی مردادماه ۹۵
» زمان و ثبت‌نام دریافت یارانه نقدی/ آغاز نام نویسی از 20 فروردین
» قیمت انواع خودرو در ۱۴ دی ۹۲
» بازار موبایل ورکود در خرید و فروش تلفن همراه
برچسب ها :

, , , , , , , ,

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟;
جديدترين مطالب