پکیج آموزشی دوران بارداری و بعد از زایمان و چگونگی مراقبت از نوزاد

#

راهنما نگهداری نوزاد 2015-92

 

 مجموعه آموزشی دوران حاملگی و پس از زایمان ، بارداری و مراقبت نوزاد

آیا در نگهداری و پرورش فرزندان خود مشکل دارید؟ و یا نیاز به راهنمای بیشتر دارید ؟آیا فکر می کند تمام مراحل نگهدار نوزاد و فرزند خود را بلد هستید  ؟ همه مادرها و پدرها دوست دارند بهتر کارها را برای نگهداری فرزندان خود بکنند برای اینکه مسئولیت بزرگی بر دوش آنهاست اما راه چاره چیست و چگونه باید این کارها را انجام داد؟

در این مجموعه سعی شده با ارائه پکیج استثنایی با شما هر لحظه همراه باشیم در مشکلات نگهداری فرزندان این مجموعه شامل ۲ دی وی دی  که یکی در دستگاه های خانگی دی وی دی پلیرها و دیگری در کامپیوتر قابل اجرا است.

ما سعی داریم با ارائه این پکیج استثنایی هر لحظه با شما همراه باشیم، در مشکلات، سختی ها. این بسته شامل ۲ دی وی دی است که یکی در دستگاههای خانگی و دیگری در کامپیوتر اجرا میشوند و محتویات آنها به شرح زیر است.

و شامل موارد زیر می باشد .

راهنما نگهداری نوزاد 2015-91

 

مخاطبان این مجمومع سه گروه اند:

یک- خانم های باردار که نیاز به کسب اطلاعات لازم برای این دوران و کسب مهارتهای لازم برای نگهداری از نوزاد آینده خود دارند.
دو- مادرانی که به تازگی صاحب فرزند شده اند و نیاز به کسب اطلاعات لازم برای نگهداری از کودک خود دارند
سه- خانم های جوانی که برای اولین بار قصد مادر شدن دارند و نیاز به دانستن تمامی جوانب این تصمیم دارند

راهنما نگهداری نوزاد 2015-93

# از تولد تا یکسالگی نوزاد: این دوران سخت ترین مرحله در پرورش و بزرگ کردن نوزاد است به خصوص اگر اولین فرزند باشد.

# مترجم زبان نوزاد: نوزادان در سرتاسر جهان بر عکس بزرگسالان زبان یکسانی دارند که ایم مجموعه به شما آموزش میدهد دقیقا منظور فرزندتان چیست!

 

راهنما نگهداری نوزاد 2015-94

# نوزاد: راهنمای دوران بارداری و نگهداری کودک

# دانستنی های بارداری: در این بخش میتوانید اطلاعات کلی درباره دوران بارداری وکسب و پاسخ بسیارب از سوالات خود را بیابید

# ورزش در دوران بارداری و بعد از زایمان:انجام حرکات ورزشی در این دو دوره اهمیت بسزایی دارد! در مرحله بارداری ورزش به شما کمک میکند زایمان آسانتری داشته باشید. و پس از زایمان ورزش به شما کمک میکند تا برای حرکات همراه بچه آمادی شوید و از طرفی اضافه وزن ناشی از زایمان را از بین ببرید و به وضعیت بدنی قبل برگردید.

 

راهنما نگهداری نوزاد 2015-95# موسیقی خلاقیت: در تمامی دنیا اثبات شده موسیقی موزارت تاثیر شگرفی در رشد مغزی و افزایش خلاقیت جنین و نوزاد دارد. پس فرزند دلبندتان را از اول یک نابغه بسازید.

# انتخاب اسم: در این پک هفت هزار نام برای کودمان به همراه ریشه لغوی و معنای آنها جمع آوری شده که می توانید نامی شایسته فرزندتان انتخاب کنید

ش م : ۴۵۱۲/۱۲۴

قیمت: ۱۸,۰۰۰ تومان

خرید راهنمای دوران بارداری و نگهداری از کودک از بدو تولد و حتی حاملگی تا ۲ سالگی شامل 2 دی وی دی فارسی----ارجینال

===========================================

بیشتر جستجوها:

بارداری،دوران بارداری،آموزش نگه داری نوزاد،نوزاد، تولد و نگهداری نوزاد،خرید آموزش نگهداری نوزاد، آموزش های دوران بارداری، دوران حاملگی ، راهنمای بچه داری، راهنمای نگهدار نوزاد، خرید آموزش ها دوران بارداری، فیلم آموزش بارداری، فیلم های نگهداری از نوزاد،زایمان،توصه ها دوران بارداری،سلامت در دوران بارداری، نگهداری و سلامت فرزند، روش شیردهی

 

درباره ی مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *